O firmie

Firma została założona w 1985 roku pod nazwą GADiP, w 2012 roku nastąpiła zmiana nazwy na ESPIGA, firma nasza jest firmą rodzinną i do dnia dzisiejszego pozostaje w rękach jednego człowieka, Pana Zbigniewa Łucjanka.

Od 1985 roku czyli od początku istnienia, firma prowadzi działalność wytwórczo-usługową w branży metalowej specjalizując się w produkcji sprzętu i wyposażenia do piekarni, cukierni i gastronomii oraz wykonywaniu powłok silikonowych i ich regeneracji.

Od 1997 roku zajmujemy się również importem i sprzedażą pieców konwekcyjnych oraz maszyn i pieców do podstawowej produkcji piekarskiej i cukierniczej.

Współpracując z branżą piekarską i cukierniczą przez wiele lat zawsze dostosowywaliśmy profil działania do oczekiwań naszych odbiorców, zaczynając od produkcji najprostszych foremek i blach w początkach działalności do aktualnie proponowanego przez naszą firmę pełnego asortymentu metalowego sprzętu i wyposażenia, a kończąc na piekarniczych urządzeniach produkcyjnych.

Od zawsze proponowaliśmy wyroby wyjątkowo dobrej jakości i trwałości o wysokich walorach estetycznych. Potwierdzeniem na to jest rosnący udział eksportu w naszej produkcji, co świadczy o wysokiej jakości wyrobów i ich konkurencyjnej cenie.

Technologia z Tradycją - 28 lat doświadczenia

28 lat na rynku

1985 – 2013, już dwadzieścia osiem lat działamy w branży piekarniczej tworząc wyposażenie i sprzęt używany każdego dnia przez piekarzy i cukierników.

Ogólnopolski serwis

ESPIGA świadczy kompleksowe usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na terenie całej Polski, w tym konserwacji urządzeń tak sprzedawanych bezpośrednio przez naszą Firmę jak i funkcjonujących już u klienta.

Wysoka specjalizacja

Przez lata naszej obecności na rynku doskonale dostosowaliśmy profil działania do oczekiwań naszych odbiorców.

Indywidualne podejście

Wysokie kwalifikacje dają nam możliwość indywidualnego podejścia do klienta i realizację również niestandardowych zleceń.

Kompleksowość

Zapewniamy kompleksową obsługę, oferując pełen wachlarz rozwiązań dla branży piekarskiej i cukierniczej.

Fachowe doradztwo

Jeśli potrzebują Państwo fachowej porady lub chcą Państwo zasięgnąć specjalistycznej opinii, służymy naszą wiedzą.