Aktualności

w ramach poddziałania 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP, programu operacyjnego Inteligentny Rozwój, 2014-2020

„Opracowanie procesu wykonania form składanych ze wzmocnionymi obrzeżami wpływającymi na poprawę wytrzymałości eksploatacyjnej”

Cel projektu:

Przedmiotem niniejszego projektu jest opracowanie nowego typoszeregu form piekarniczych oraz technologii ich produkcji. Dzięki zleceniu realizacji usługi badawczej Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ – Poznański Instytut Technologiczny (dawniej Instytut Obróbki Plastycznej), możliwe będzie opracowanie produktu charakteryzującego się podwyższonymi parametrami w zakresie wytrzymałości oraz jakości wykonania.

Wartość projektu: 250 551,00 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 173 145,00 zł

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach Polagra-Tech 2014. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Targi EuroGastro 2014

Targi EuroGastro 2014

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na targach EuroGastro w Warszawie i dopingowali nas do zdwojonych wysiłków. Nasi przyjaciele z Włoch zaprezentowali piece gastronomiczne Alphatech, zapewniając wszystkim chętnym ucztę dla podniebienia. Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z drugiego dnia targów. Foto relacja z targów EuroGastro.

Mamy przyjemność poinformować, że firma Espiga otrzymała wyłączność na terenie Polski na import produktów firmy Alphatech ALI S.p.A. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pieców gastronomicznych z serii Combi. Katalog w wersji polskiej jest do pobrania tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. Dla Państwa wygody publikujemy w formie pliku pdf katalog produktów Espiga – sprzęt i wyposażenie dla piekarni i cukierni. Do pobrania tutaj.

Targi STACJA PALIW 2013

Targi STACJA PALIW 2013

W tym roku mamy przyjemność zaprosić Państwa na Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2013, które odbędą się w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Jest to już XX edycja targów branży paliwowej organizowanych przez Polską Izbę Paliw Płynnych.

W dniach 07-11 października 2012 roku w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Polagra-Tech.

ESPIGA znalazła się pośród firm, które wykorzystały okazję do zaprezentowania nowych produktów oraz nowoczesnych rozwiązań przeznaczonych dla współczesnych piekarni i cukierni.

Z przyjemnością pragniemy poinformować że z dniem 1 sierpnia 2012 roku, zmianie uległa nazwa i adres siedziby naszej firmy a tym samym powołana do życia została firma ESPIGA.

Serwis 24/7

ESPIGA świadczy kompleksowe usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na terenie całej Polski, w tym konserwacji urządzeń tak sprzedawanych bezpośrednio przez naszą Firmę jak i funkcjonujących już u klienta.